Smash!!--Obsession

Antorium

01 окт 2004, Пт, 18:34

To DIEZEL Это песня такая? Cтранное направление...
SweetWoman

01 окт 2004, Пт, 18:34

DIEZEL,
лэнгвич у тебя ......ты не японец случайно?
Antorium

01 окт 2004, Пт, 18:34

Меня с работы скоро уволят. За смех истерический)
2 in 1

01 окт 2004, Пт, 18:34

2 Pitman.
Pit, I*m just wondering, WERE DO U FROM? I*m remember u wrote something about U.K. Did U? I*m reaped that I*m just wondering. It*s not such a big deal to confess where u live, I suppose. Of cause if u are not escaped prisoner, crazy muslim hi-jacker, maniac killer or something like that :))))))
One thing I know for sure, U R RUSSIAN. And this make my heart sings!! :))))))
Looking forward for your answer.
2 in 1

01 окт 2004, Пт, 18:34

Саляре:
Мазиково сказанул!!!(понять бы еще, но звучит прикольно). Че за язык такой дикий? Научил бы чели.
Сдается мне ты басурманин какой-то (ниразу не русский) :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
pitman

01 окт 2004, Пт, 18:34

You're right,man!i'm Russian,who was born in Ukraine and in age around 29 moved to U.K.So since then i and my family live in London.certainly,i'm not a bad guy,but for some reason i won't write down my exact address.:-)by the way,how are you doin'?
have you ever been to England?
2 in 1

01 окт 2004, Пт, 18:34

Hi dude! So, U are living in motherland of Shakespeare, Beatles and David Beckham. Good for you! )))))))) How is u doing? How is the weather in England? It*s rainy, I suppose.
I would like to know, how do you like football? Please don*t tell me you don*t care about football at all! DON*T DISAPPOINT ME!!! I can*t lives without football. )))) English championship is the most exciting in the world, except Brazils, maybe. It*s very petty, but I never was visiting U.K. Axially I was never leaved the limits of USSR. And this makes me sad. Want to see the world, to show my self to people. ))) Life can past away, and I won*t see another countries, I need to hurry up. :)))))))))
Ай, устал на этой клаве писать, так долго ищу нужную букву, отвык уже по басурмански калякать.)))) Сегодня пришли результаты анализов: общий анализ в норме, а АЛТ с АСТ - 0,1. Билирубин и все остальное тоже в норме. Тьфу, тьфу, тьфу! Главное - Алт 01, такого хорошего АЛТ давно не было. И это после 2-х недель Роферона в самой минимальной дозе, с моими то 94 кг. и 189 см. Может в натуре лечение даст свой положительный эффект? Хоть бы, а:.. Will see. Может действительно 3а генотип - хорошая штука, если тут вообще уместно говорить о чем то хорошем? Не обессудь, что все время про болячку свою, просто как узнал, что гепы лечатся и сам начал лечиться ни о чем другом думать не могу. Это скоро пройдет наверное.
Сам как, как здоровье? На футбол то хоть ходишь, в Лондоне оболденный футбол должно быть? Лига чемпионов в самом разгаре, Арсенал, Челси -домашние матчи, ДА И ВООЩЕ:: ММММММ:(зажмурившись с мечтательным выражением лица).
God bless the queen!!!!!!!!!
2 in 1

01 окт 2004, Пт, 18:34

Стоит ли расценивать твое молчание как отрицательный ответ? Чтож, очень жаль.
Ответить